Mapy panoramiczne okolicy dla inwestycji deweloperskich

Mapa inwestycji to skuteczne narzędzie marketingowe, które można umieścić m.in. na stronie internetowej inwestycji. Umożliwiają one nie tylko prezentację panoramicznych widoków, ale także strategiczne oznaczanie infrastruktury dedykowanej mieszkańcom. Jest to narzędzie szczególnie dedykowane dla deweloperów i branży nieruchomości.

Mapy panoramiczne wspierają sprzedaż. Klient oglądając okolicę poprzez interaktywną mapę inwestycji poznaje ją i zaczyna się z nią oswajać, a nawet „przyzwyczajać się do niej”. Zaczyna wyobrażać sobie jak będzie wyglądało tam jego życie: gdzie pójdzie na spacer, po zakupy itd. – w realnym otoczeniu, które przybliża mu mapa inwestycji.

Zalety map panoramicznych:

  1. Zdjęcia wykonywane są w wysokiej rozdzielczości, w pogodne dni i obrabiane tak, by były kolorowe i atrakcyjne.
  2. Pokazujemy aktualny stan okolicy. Ogólnodostępne mapy satelitarne nie są aktualizowane na bieżąco. Przeważnie klient widzi wygląd okolicy sprzed kilku lat. Nasze mapy inwestycji można również aktualizować ukazując przy tym postęp prac budowlanych.
  3. Wybieramy istotne dla przyszłych mieszkańców punkty do oznaczenia infrastruktury. Mamy wpływ na wybór obiektów otoczenia, które chcemy wyróżnić, jak również możemy zdecydować co warto pominąć w prezentacji.
  4. Oznaczamy okolicę po horyzont. Nie jesteśmy ograniczeni do najbliższej okolicy – możemy prezentować atrakcje otoczenia nawet w przypadku, gdy infrastruktura przy samej inwestycji nie jest jeszcze rozwinięta.
  5. Dzięki perspektywie, z której oglądamy inwestycję nie widać nieporządku podczas prac budowlanych.
  6. Nakładamy na panoramy plany oraz wizualizacje, aby ukazać rozkład przestrzenny przyszłych inwestycji.

 

Przykład – Osiedle przy Błoniach Rumia – Euro Styl

Przykłady zrealizowanych projektów

Nasi klienci

Skontaktuj się z nami!

kontakt@mapyinwestycji.pl
+48 797 242 131

Wyślij zapytanie poprzez poniższy formularz kontaktowy – podaj nazwę i adres inwestycji. Skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy wstępną wycenę.