Mapy panoramiczne okolicy dla inwestycji deweloperskich

Panoramy z drona można wykorzystywać jako mapy panoramiczne na stronach www, a w mapach oznaczać np. infrastrukturę dla  mieszkańców. Jest to narzędzie szczególnie dedykowane dla deweloperów i branży nieruchomości.

Mapy panoramiczne wspierają sprzedaż, klient oglądając okolicę i poznając ją zaczyna się z nią oswajać i „przyzwyczajać się do niej”, może już zaczął myśleć jak tam wyglądać będzie życie, gdzie pójdzie na spacer, po zakupy itd. – w realnym otoczeniu.

Zalety map panoramicznych:

    1. Zdjęcia wykonywane są w wysokiej rozdzielczości, w pogodne dni i obrabiane tak by były kolorowe i atrakcyjne.
    2. Pokazujemy aktualny stan okolicy – panoramę można również aktualizować. Jak klient jest zainteresowany okolicą to w Google i w mapach satelitarnych widzi przeważnie stan sprzed kilku lat.
    3. Wybieramy punkty do oznaczenia infrastruktury takie jakie chcemy – istotne dla mieszkańców. Możemy wybrać co chcemy pokazać, a co pominąć.
    4. Oznaczamy okolicę po horyzont (!), nie mamy ograniczenia do najbliższej okolicy – możemy pokazać atrakcje okolicy nawet jeśli infrastruktura przy samej inwestycji nie jest jeszcze rozbudowana.
    5. Z góry nie widać bałaganu na budowie

 

Przykład – Osiedle Cis Gdynia – Euro Styl

Szukaj na mapie

Zaufali nam

Skontaktuj się z nami!

kontakt@mapyinwestycji.pl
+48 797 242 131

Wyślij zapytanie poprzez poniższy formularz kontaktowy – podaj nazwę i adres inwestycji. Skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy wstępną wycenę.